Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

SOLEKTRO sp. z o.o.

20 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Firma Solektro stworzona została z pasji i chęci do kreowania i wdrażania świadomości ekologicznej. Naszym głównym celem jest popularyzowanie produktów bazujących na źródłach energii odnawialnej. Dostarczamy systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną, które funkcjonują w zgodzie z naturą, a to w obecnych czasach jest kwestia istotna i powinna być traktowana jako priorytetowa – zależy nam, żeby się do tego przyczynić.
Drugim, nie mniej ważnym celem naszej firmy jest stworzenie i utrzymanie na rynku pozycji konkurencyjnego, rzetelnego i darzonego zaufaniem partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie z uwzględnieniem najwyższej jakości.
Nasz zespół to bez zbytniego koloryzowania doświadczenie i wysokie kwalifikacje, jak również wieloletnia praktyka w usługach elektrycznych, IT oraz finansowych na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Zajmujemy się:

– kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla domu, gospodarstw rolnych oraz firm,
– jesteśmy z klientem na każdym etapie: projekt, właściwy dobór mocy, realizacja (instalacja i dobór komponentów), pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania w wybranej formie, montaż i szkolenie techniczne z obsługi instalacji, przygotowanie pełnej dokumentacji zgłoszeniowej i monitoring pracy instalacji po jej zamontowaniu.

Nasza misja to:

Połączenie fundamentalnych dla człowieka aspektów: uzasadnionych ekonomicznie wydatków, które mieszczą się w zaplanowanym budżecie i generują oszczędności z biegiem lat oraz życie w zgodzie z naturą poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów i substancji do atmosfery.
Żyj w zgodzie z naturą. Oszczędzaj. My Ci to ułatwimy!

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki (cała Polska)

Główne zadania:

– sprzedaż produktów PV dla klientów biznesowych i indywidualnych

– wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

– profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

– przygotowywanie ofert PV

– prowadzenie negocjacji handlowych

– obsługa zamówień

– obsługa posprzedażowa

Telefon : +48 790 207 790

Nasze oczekiwania:

– komunikatywność, wysoka kultura osobista

– ukierunkowanie na realizację założonych celów

– umiejętność skutecznych negocjacji

– doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży

– znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej

– czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– umowę w oparciu B2B i nielimitowane prowizje

– nowoczesne narzędzia pracy

– wsparcie techniczne i marketingowe doświadczonej kadry zarządzającej

– szkolenie wdrażające

- możliwość samochodu , laptopa , tableta

- Prowizje plus nagrody za wysoką sprzedaż

- Wszelką pomoc w sprawie sprzedaży

- możliwość sprzedaży dodatkowo pomp ciepła i klimatyzacji

Ogłoszenie archiwalne