Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Rekrutacja OZE Anna Zaremba

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych – minimum 30 kW miesięcznie

  • Realizacja spotkań z powierzonymi klientami indywidualnymi i biznesowymi

  • Prezentacja oferty, sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z klientami

  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling

  • Opieka posprzedażowa

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Samodzielność, nastawienie na sprzedaż, wysoka kultura osobista

  • Ambicja i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu

  • Biegła obsługa programów komputerowych MS Office

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie = atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy i niezbędny sprzęt do pracy

  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowych, wsparcie techniczne

  • Kontakty do klientów

  • Możliwość ciągłego rozwoju

  • Pracę w miłej atmosferze.

O nas

Dla naszego Klienta, lidera z branży fotowoltaicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki.

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki?

Gdy wyznaczysz sobie ambitny cel, to motywuje Cię wizja jego realizacji?

Jesteś handlowcem, który lubi wyzwania i stałe podnoszenie sobie poprzeczki?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Przedstawimy Cię liderowi z branży fotowoltaicznej.

Firma działa na terenie całej Polski.