Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki

KAPMAR Paweł Kapka, Damian Smardz s.c.O firmie

4 00020 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

KAPMAR s.c. to lider rynku fotowoltaiki. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem i dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania.

Twoje zadania:

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
  • Doradztwo klientom w zakresie Fotowoltaiki
  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu
  • Raportowanie wyników sprzedazy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Organizacja pracy
  • Chęci do pracy
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
  • Zarobki od 8- 20 tys/miesięcznie
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wiedza i wsparcie doświadczonego zespołu

Ogłoszenie archiwalne