Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

SPOTLEX sp. z o.o.O firmie

6 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem czołowej polskiej firmy HYMON, zajmujacej się instalacjami fotowoltaicznymi. Marka HYMON obecna jest na rynku od 2011 r. Potencjał i pozycja firmy zostały dostrzeżone przez inwestorów, wśród których znalazł się jeden z najlepszych piłkarzy na świecie - Robert Lewandowski. Firma HYMON zajęła w 2019 roku  1. miejsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

hymon.pl

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego do nowo otwartych oddziałów firmy w Olsztynie i Białymstoku.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych)
  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • realizacja kontaktów z powierzonymi leadami
  • prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych oraz usług dodatkowych
  • przygotowywanie ofert oraz zawieranie umów z Klientami
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Wymagania:

  • wysokie zdolności negocjacyjne i determinacja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B i mobilność
  • mile widziane doświadczenie handlowe lub techniczne
  • praktyczna znajomość pakietu biurowego Office (Word, Excel)
  • wysoka kultura osobista, motywacja oraz odpowiedzialność
  • chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • monitorowanie i raportowanie własnej pracy
  • znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wysokie zarobki - najlepsze warunki w branży
  • opiekun sprzedaży na start
  • profesjonalne szkolenie wstępne, regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • dodatkowe benefity za osiągnięcia (służbowy samochód, karta paliwowa)
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami z wysokiej półki
  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży
  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie
  • praca z liderem rynku i udział w transformacji energetycznej Polski
  • pełne wsparcie w procesie technicznym
  • wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów
  • materiały marketingowe, własne wizytówki
  • swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy
  • realny wpływ na budowanie struktur Spotlex
  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne