Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki - OZE

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HelioExperts Sp. z o.o.

    HelioExperts to spółka działająca w branży odnawialnych źródeł energii. W oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego zespołu dostarczamy naszym klientom kompleksową usługę związaną z doborem i montażem  instalacji fotowoltaicznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz rosnącym popytem na produkty HelioExperts poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Obsługa Klientów przekazanych przez centralę spółki (pakiet leadów)
    • Realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów
    • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
    • Doradztwo produktowe
    • Udział w spotkaniach z klientami, prezentacjach
    • Udział w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego (B2C) lub biznesowego (B2B)
    • Wysoka aktywność w działaniu i nastawienie na sukces
    • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Kultura osobista i profesjonalizm
    • Uczciwość, otwartość i szczerość
    • Gotowość do pracy w terenie
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie min. średnie

    Oferujemy:

    • Unikalny w branży pakiet Klientów zainteresowanych produktem i gotowych na spotkanie sprzedażowe (pakiet leadów wysokiej jakości)
    • Gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej systemów fotowoltaicznych
    • Pracę w nowoczesnej i perspektywicznej branży
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
    • Narzędzia pracy - Laptop, smartfon
    • Wsparcie w ramach pozyskiwania Klientów i umawiania spotkań sprzedażowych
    • Samochód służbowy po realizacji celu sprzedażowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HelioExperts. ul. Mokotowska 51/53 lok. 26a , 00-542 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest HelioExperts Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-542) przy ulicy Mokotowska 51/52 lok. 26a. Możesz skontaktować się ze HelioExperts pisząc na adres email: [email protected], chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w Rekrutacji. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną przez Ciebie zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).Masz prawo do żądania od Helioexperts dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
    Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie GIODO).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.