Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki - OZE

DAWIKA SPÓŁKA Z O.O. TRADE SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
 DAWIKA istnieje już od roku 1999 i jest firmą realizującą kompleksowo instalację fotowoltaiczne. Swoje instalacje wykonujemy na terenie całej Polski.
Szukamy i czekamy na osoby, oczekujących ciekawej, dochodowej pracy na nowym i mocno rosnącym rynku OZE.

Zadania:

  • sprzedaż instalacji PV, OZE do klientów biznesowych i indywidualnych,
  • odbywanie spotkań i pozyskiwanie klientów w terenie,
  • analiza potrzeb i możliwości klienta,
  • przygotowanie, podpisywanie umów z klientami,
  • raportowanie Sprzedaży,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość technik negocjacyjnych,
  • zorientowanie na cel,
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za całościową realizację powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie w branżach energetycznych, OZE i pokrewnych.

Oferujemy:

  • bardzo motywacyjny system prowizyjny
  • możliwość umowy B2B
  • swobodę w działaniu,
  • szansę na rozwój w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy