Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki – Partner

  • Skarżysko-Kamienna, Busko-Zdrój, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem struktury handlowej poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Busko-Zdrój
    top
    OPIS STANOWISKA
    • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych oraz rozwijanie ich bazy
    • Obsługa wskazanych klientów z bazy firmy
    • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki
    • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
    WYMAGANIA
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych i/lub biznesowych
    • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
    • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych
    • Własna działalność gospodarcza
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wiedza z zakresu pomp ciepła lub elektromobilności będzie dodatkowym atutem
    OFERUJEMY
    • Wynagrodzenie bez górnego limitu
    • Najwyższe premie na rynku - prowizja w wysokości 10% wartości sprzedaży
    • Możliwość leasingu samochodu po osiągnięciu minimalnego progu sprzedaży
    • Materiały marketingowe i szkolenia
    • Wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi i biznesowymi
    • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt na dynamicznie rozwijającym się rynku
    • Możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością
    • Możliwość budowania własnej struktury handlowej i osiągania dochodu pasywnego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez dotGreen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

    Informujemy, że Administratorem danych jest dotGreen Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie przy ul. Łukaszczyka 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom