Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki - Partner

zielonyVOLT.pl

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych oraz rozwijanie ich bazy

  • Obsługa wskazanych klientów z bazy firmy

  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych i/lub biznesowych, branża OZE lub pokrewna

  • Posiadasz wiedzę z zakresu technik sprzedaży i negocjacji

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych

  • Masz własną działalność gospodarczą

  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B

  • Wiedza z zakresu pomp ciepła lub elektromobilności będzie Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie bez górnego limitu

  • Najwyższe premie na rynku – prowizja w wysokości 10% wartości sprzedaży

  • Możliwość leasingu samochodu po osiągnięciu minimalnego progu sprzedaży

  • Materiały marketingowe i szkolenia

  • Wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi i biznesowymi

  • Unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt na dynamicznie rozwijającym się rynku

  • Możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością

  • Możliwość budowania własnej struktury handlowej i osiągania dochodu pasywnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wsparcie Back Office

zielonyVOLT.pl spółka działająca w branży OZE, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych, oferujący wyjątkowe i najbardziej innowacyjne produkty na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.