Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki

PND Panele na dachu

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
530 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła

  • Obsługa klientów powierzonych przez firmę

  • Opieka klienta

  • Sporządzanie ofert

  • Podpisywanie umów handlowych

  • Raportowanie wyników

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Masz prawo jazdy kat. B

  • Masz dobrą organizację czasu pracy

  • Łatwo nawiązujesz kontakty

  • Lubisz aktywną sprzedaż w terenie

  • Jesteś uczciwy wobec klienta i współpracowników

To oferujemy

  • 25 umówionych spotkań z klientami w tygodniu - nie będziesz musiał/a sam ich szukać

  • Atrakcyjny załącznik prowizyjny - sam/a ustalasz swoją marżę

  • Atrakcyjne miesięczne i kwartalne premie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pełne szkolenie podstawowe - wyjedziesz w teren kiedy będziesz gotowy/a

  • Okresowe szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Praca na najwyżej jakości komponentach z pełnym wsparciem serwisowym w Polsce

  • Twoje instalację będą montowane przez wyszkolone, własne ekipy monterskie

O nas

Jesteśmy firmą fotowoltaiczną działającą na terenie całej Polski od 2016 roku. Posiadamy dwa oddziały – w Białymstoku i Palędziu (k. Poznania), własny telemarketing, dwa magazyny logistyczne. Klient korzystając z naszych usług ma gwarancję, że wszystko będzie wykonane z najwyższą starannością, gdyż nie korzystamy z pomocy pośredników, tylko własnoręcznie zajmujemy się całym procesem wraz z naszym zespołem specjalistów. Zajmujemy się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną. Instalujemy panele Fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Od projektu do montażu. Stworzymy Ofertę, która najlepiej będzie pasować do wymagań klienta.