Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Rekrutacja OZE Anna ZarembaO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych – minimum 30 kW miesięcznie
  • Realizacja spotkań z powierzonymi klientami indywidualnymi i biznesowymi
  • Prezentacja oferty, sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych
  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV
  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z klientami
  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling
  • Opieka posprzedażowa
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność, nastawienie na sprzedaż, wysoka kultura osobista
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • Biegła obsługa programów komputerowych MS Office
  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie = atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy i niezbędny sprzęt do pracy
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowych, wsparcie techniczne
  • Kontakty do klientów
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Pracę w miłej atmosferze.

O nas

Dla naszego Klienta, lidera z branży fotowoltaicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki.

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki?

Gdy wyznaczysz sobie ambitny cel, to motywuje Cię wizja jego realizacji?

Jesteś handlowcem, który lubi wyzwania i stałe podnoszenie sobie poprzeczki?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Przedstawimy Cię liderowi z branży fotowoltaicznej.

Firma działa na terenie całej Polski.

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki, podlaskie