Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 12000–15000 zł brutto / mies.
  • 2019-06-25
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Ampeco Sp. z o.o. (branża OZE) zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osób gotowych podjęcia współpracy na stanowisku:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    Miejsce pracy: cała Polska

    Siedziba firmy: ul. Jasna 5, 33-100 Tarnów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, zlecenie lub na własnej działalności (w zależności od preferencji kandydata)
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia = ponad 12 000 zł netto
    • możliwość pracy zdalnej w swoim regionie
    • elastyczne dni i godziny pracy – handlowiec zarządza swoim czasem samodzielnie
    • niezbędne wyposażenie do pracy, m.in.: telefon, laptop, samochód służbowy
    • przeszkolenie w ramach oferowanego stanowiska
    • zautomatyzowany system ofertowania i wyliczania prowizji
    • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce
    • pracę w zgranym zespole

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dobra organizacja pracy
    • samodzielność i zaangażowanie
    • umijętność pracy pod presją czasu
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat.B
    • wiedza z zakresu fotowoltaiki (mile widziana)

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie nowych kontaktów
    • pozyskiwanie klientów
    • profesjonalne porady w zakresie wyboru odpowiednej instalacji fotowoltaicznej
    • przygotowywanie ofert
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • spotkania z klientami
    Chętnych prosimy o przesłanie CV lub kontakt bezpośredni w biurze w Tarnowie, ulica Jasna 5. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Zadzwoń Aplikuj teraz