Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

HSG Sun O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na ternie całego kraju.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. FotowoltaikiNumer ref.: Nr ref.: PH 06/20

Chętnie Cię poznamy jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży do klientów B2B lub B2C
  • Odnosisz sukcesy sprzedażowe w takich branżach jak: finansowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, telewizji cyfrowej, benefitów, szkoleniowa, techniczna, inżynierska, informatyczna
  • Posiadasz zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Biegle obsługujesz komputer i MS Office
  • Jesteś osobą aktywną, zdyscyplinowaną i zmotywowaną
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś komunikatywna/y, samodzielna/y i odpowiedzialna/y

Powierzymy Tobie następujące zadania:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa Klienta
  • Przygotowywanie ofert instalacji fotowoltaicznych i atrakcyjnych form finansowania
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy
W zamian oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy B2B
  • Samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Wdrożenie stanowiskowe oraz profesjonalne szkolenia
  • Wsparcie marketingowo – produktowe na każdym z etapów realizacji zadań
  • Wspaniałą atmosferę w ambitnym i zmotywowanym Zespole
  • Możliwość awansu na Managera

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSG Sun Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa (KRS 0000755921) danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy