Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polska Ekologia Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)".
Polska Ekologia Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki - pompy ciepła

Polska Ekologia Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji fotowoltaicznych

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży OZE, fotowoltaika

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • rewelacyjną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i nielimitowane prowizje

  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy

  • indywidualną ścieżkę szkoleń i awansu

  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej

  • konkursy motywacyjne i nieustanną rywalizację

Jesteśmy nie kwestionowanym liderem rynku OZE w Polsce od 2000 roku, specjalizujemy się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również producent pomp ciepła, kolektorów słonecznych i systemów montażowych.

Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Przewiń do profilu firmy