Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki - pompy ciepła

Polska Ekologia Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji fotowoltaicznych

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży OZE, fotowoltaika

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • rewelacyjną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i nielimitowane prowizje

  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy

  • indywidualną ścieżkę szkoleń i awansu

  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej

  • konkursy motywacyjne i nieustanną rywalizację

Polska Ekologia Sp. z o.o.

Jesteśmy nie kwestionowanym liderem rynku OZE w Polsce od 2000 roku, specjalizujemy się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również producent pomp ciepła, kolektorów słonecznych i systemów montażowych.

Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Przewiń do profilu firmy

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dołącz do najlepszych specjalistów w branży i wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny.

W temacie e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.