Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

  • śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMIKA Miłosz Kubiak

    Firma PROMIKA-SOLAR działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii zajmująca się sprzedażą i montażem elektrowni fotowoltaicznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych oraz rozwijanie ich bazy
    • Obsługa wskazanych klientów z bazy firmy
    • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki
    • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych i/lub biznesowych
    • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych, zmotywowanych na sukces, dyspozycyjnych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa + prowizja za sprzedaż lub sama (wyższa) prowizja za sprzedaż – do ustalenia
    • Gotowe leady sprzedażowe wraz z umówionym spotkaniem z klientem
    • Szkolenia na start i przez cały okres pracy
    • Materiały marketingowe
    • Pracę w zgranym zespole
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, karta paliwowa)
    • Możliwość leasingu samochodu po osiągnięciu minimalnego progu sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.