Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

JBG-2 Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów u klienta;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Opieka nad klientem w trakcie realizacji projektu;

  • Aktywne pozyskiwanie klienta b2b/b2c;

  • Raportowanie prac.

Nasze wymagania

  • Wymagane zainteresowanie branżą fotowoltaiki;

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki;

  • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Biegła obsługa programów komputerowych MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowych, wsparcie techniczne;

  • Zapoznanie się z procesem produkcji modułów fotowoltaicznych od A do Z;

  • Wsparcie i życzliwość współpracowników;

  • Dające satysfakcję wyzwania zawodowe;

  • Możliwość rozwoju w ramach reprezentowanych zdolności.

  • Premie świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Firma JBG-2 Sp. z o.o. – producent odnawialnych źródeł energii, poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki.

Przewiń do profilu firmy

Obligatoryjna nazwa pliku z CV kandydata: CV_imię_nazwisko.