Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

ONEPOWERO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (budowanie własnej bazy leadów),
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż produktów firmy (sprawdzenie zdolności montażowych, ofertowanie),
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 2 lata - warunek niezbędny (mile widziane w branży PV),
  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania,
  • Umiejętności zamykania sprzedaży
  • Uczciwości i zaangażowania,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika (luźna atmosfera),
  • Pracę na sprzęcie (PV) renomowanych producentów sprzedawanych w atrakcyjnych cenach (poniżej średniej rynkowej),
  • System wdrożenia (2 tygodnie) i szkoleń produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów,
  • Wynagrodzenie podstawowe, oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego w jednym w najszybciej rozwijających się sektorów energetyki,
  • Stałe wsparcie doświadczonego Managera oraz Technika,
  • Leady sprzedażowe (własne contact center),
  • Brak absurdów korporacyjnych,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, CRM).

ONEPOWER - Jesteśmy firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki, warmińsko-mazurskie