Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni i pośredni kontakt z właścicielami gruntów na terenie całej Polski

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów

  • Realizacja wyznaczonych celów

  • Weryfikacja stanu środowiskowego, technicznego i prawnego gruntów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży produktów i usług

  • Wysoko rozwinięta komunikatywność

  • Aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Mile widziane zainteresowanie tematyką PV i OZE

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużą swobodę działania

  • Zwrot kosztów delegacji

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy