Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

SUNHELP ENERGY sp. z o.o.O firmie

5 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie

  • Odbywanie spotkań wygenerowanych przez firmę

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Tworzenie bazy zadowolonych Klientów

  • Podtrzymywanie relacji zaufania między firmą i jej klientami

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność od zaraz - 8h dziennie od poniedziałku do piątku

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D

  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Komunikatywność i kreatywność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilną i długofalową współpracę

  • Wynagrodzenie podstawowe 3.000 PLN netto + wysokie prowizje

  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową

  • Codzienne szkolenia sprzedażowe

  • Wyjazdy służbowe, bonusy i programy motywacyjne

  • Zaawansowany kalkulator handlowy ułatwiający sprzedaż

  • Sprawdzony system pozyskiwania klientów

  • Profesjonalne materiały reklamowe

  • Biuro na Wilanowie oraz dobrze zorganizowany backoffice

  • Solidną jakość montażu (jedynie własne ekipy monterskie), zorganizowaną logistykę i dużo poleceń

  • Możliwość awansu, rozwoju i budowania zespołu

SunHelp Energy sp. z o.o.

  • 100% polski kapitał

  • 10 lat doświadczenia w obsłudze klienta

  • 5 lat na rynku energetycznym

  • 150 montaży miesięcznie

  • 2.053 pozyskanych Klientów

  • 32.176 zamontowanych paneli

  • 11 MW wygenerowanej Mocy

  • 60 mln PLN wartość instalacji

  • Inne produkty (np. Pompy ciepła)

Dodatkowe informacje

Jeżeli pracujesz w branży fotowoltaicznej i borykasz się z problemami takimi jak:

- Słaba jakość montażu, brak poleceń oraz ciągła rotacja handlowców

- Brak terminowych rozliczeń prowizji

- Zbyt wysokie ceny bazowe lub brak możliwości negocjacji z klientem

- Korporacyjne podejście i posiadanie sufitu

- Brak rozwoju i słaba atmosfera

To dobrze trafiłeś!

Nowy Zespół oparty na podstawach! Jedynie 5 wolnych miejsc! Rekrutację prowadzimy do końca maja. Zapraszamy wyłącznie energiczne, młode osoby w wieku 18-30 lat.