Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Polska Ekologia Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy nie kwestionowanym liderem rynku OZE w Polsce od 2000 roku, specjalizujemy się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Spółka to również producent pomp ciepła, kolektorów słonecznych i systemów montażowych. Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Teren całego kraju

Opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • doświadczenie w branży OZE, fotowoltaika
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pracy biurowej
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rewelacyjną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i nielimitowane prowizje
  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • indywidualną ścieżkę szkoleń i awansu
  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej
  • konkursy motywacyjne i nieustanną rywalizację
Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dołącz do najlepszych specjalistów w branży i wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny  za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polska Ekologia Spółka z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  na stanowisko sprzedawca w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy