Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. Fotowoltaiki

SOLTECH ENERGY S.C.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Obsługa osobista głównie klientów indywidualnych,

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

Budowanie relacji i pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i sukcesy na stanowisku przedstawiciela handlowego w relacji B2C

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe

  • podstawowa znajomość obsługi komputera - pakiet Office

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód oraz narzędzia pracy – komputer, telefon

To oferujemy

  • gotowy kalendarz spotkań – umawiamy spotkania głównie B2C, wysokiej jakości leady ze źródeł własnych (nie telemarketing)

  • wysoka prowizja od sprzedaży - 10%

  • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • abonamentowy, opłacalny produkt, którego klienci realnie potrzebują

  • możliwość zostania partnerem sprzedaży i tworzenia własnego zespołu handlowego

  • elastyczny czas pracy

  • najszybciej rozwijająca się branża w Polsce

  • młody zespół i bardzo dobra atmosfera

  • umowa zlecenie lub współpraca

SOLTECH ENERGY S.C.

W Soltech Energy od 2015 roku zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy