Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotwoltaiki

FORSOLAR MATEUSZ FORNALCZYKO firmie

3 000‐30 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FORSOLAR to mała firma z wielkimi ambicjami! Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, profesjonalizm, rzetelność oraz czasowość to jest to co charakteryzuję naszą firmę. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, a przy tym nie boimy się żadnych wyzwań. Przyjacielska atmosfera, korporacyjny klimat omijamy z daleka.

Twoje zadania

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Przygotowywanie indywidualnych technik sprzedażowych
  • Budowanie baz danych klientów na wyznaczonym obszarze

Czego wymagamy?

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów fotowoltaicznych
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętności planowania i organizowania czasu

Oferujemy

  • Pracę w jednej z branż najszybciej rozwijających się obecnie na rynku
  • Podstawę finansową
  • Bardzo wysoką prowizje sprzedażową
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz organizacji własnego czasu pracy
  • Produkty renomowanych firm

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy