Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • Sandomierz, Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje:
    Miejsce pracy: Kielce, Sandomierz

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż produktów Grupy Żywiec i portfolio zewnętrznego w kanale gastronomicznym
    • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia
    • Realizacja założonego planu sprzedaży
    • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych
    • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów
    • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
    • Umiejętności negocjacyjnych
    • Nastawienia na cel
    • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
    • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości rynku lokalnego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, szkolenia) oraz atrakcyjny pakiet benefitów
    • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej, firmie o rozpoznawalnych markach