Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.

    Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

    Eurocash Alkohole
    to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów, zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment gastronomiczny, posiadający zespół ponad 250 Przedstawicieli Handlowych w całej Polsce.

    Eurocash Alkohole poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin

    Kluczowe zadania:

    • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora gastronomicznego i kompleksowa obsługa klienta (puby, kluby itp.)
    • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży
    • obserwacja rynku i raportowanie
    • udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów z klientami
    • monitorowanie terminowego spływu należności
    • realizacja targetów sprzedaży

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać doświadczenie w sprzedaży w firmie z branży FMCG
    • bardzo dobrze znać rynek gastronomiczny (mile widziane doświadczenie za barem, w pubie, klubie itp.)
    • być silnie zmotywowany do osiągania wysokich wyników
    • mieć rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne
    • dobrze znać pakiet MS Office
    • posiadać czynne prawo jazdy kat. B
    • być osobą dyspozycyjną do pracy w terenie

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premie)
    • narzędzia pracy: samochód służbowy oraz telefon komórkowy
    • ciekawą pracę w zespole stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy
    • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą opcji APLIKUJ.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.)"