Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds.Gastronomii

Grupa Eurocash - Eurocash DystrybucjaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora gastronomicznego i kompleksowa obsługa klienta (puby, kluby itp.)

  • pozyskiwanie nowych odbiorów do współpracy

  • obserwacja rynku i raportowanie

  • ustalanie warunków handlowych z klientami

  • monitorowanie terminowego spływu należności

  • realizacja targetów sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w firmie z branży FMCG

  • bardzo dobra znajomość rynku gastronomicznego (mile widzianedoświadczenie za barem, w pubie, klubie itp.)

  • wysoka motywacja do osiągania wyników

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • narzędzia pracy: samochód służbowy oraz telefon komórkowy

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

Eurocash Dystrybucja to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych budujemy długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy