Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

KOMPANIA MIĘSNA S.C. B.Krawczyk, D.Krawczyk, J.KrawczykO firmie

3 40015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rodzinna firma zajmująca się dystrybucją mięsa, drobiu, wędlin oraz mrożonych ryb i owoców morza poszukuje przedstawiciela handlowego ds. gastronomii.

Możliwe miejsca pracy to:

  • Kraków i okolice
  • Zakopane i okolice

Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • utrzymywanie korzystnych, długofalowych relacji z klientami
  • analiza i raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności komunikacji z potencjalnymi klientami
  • dobrej organizacji i dokładności w pracy
  • umiejętności obsługi komputera i podstawowych programów
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży Horeca lub doświadczenie w pracy w gastronomii (mile widziani szefowie kuchni lub osoby na stanowiskach managera)
  • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego

​​​​​​Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • laptop oraz telefon
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie od sprzedaży
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
  • możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne