Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    wiodący dystrybutor żywności mrożonej oraz produktów do kanału HoReCa w Polsce,
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy
    ds. Gastronomii

    Poszukujemy Przedstawicieli na region: województwo małopolskie.

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora HoReCa
    • budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z odbiorcami
    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • rozwój sprzedaży poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami gastronomicznymi
    • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży
    • monitorowanie terminowego spływu należności

    Wymagania:

    • doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży HoReCa lub FMCG
    • doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
    • dobrej znajomości lokalnego rynku
    • minimum średniego wykształcenia
    • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
    • zorientowania na cele
    • obowiązkowości, zaangażowania i dyspozycyjności
    • umiejętności obsługi komputera
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
    • ciekawą pracę w młodym zorientowanym na sukces zespole, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny
    prosimy przesyłać w terminie 30 dni od daty publikacji ogłoszenia klikając w przycisk:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r.
    o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

    Prosimy o umieszczenie w tytule maila nazwy stanowiska oraz miasta jakiego dotyczy oferta.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.