Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    'NAZAR' AGNIESZKA CINGILLIOGLU

    Firma NAZAR produkcja kebabu, lider w swojej branży realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim jak i zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Region: pomorskie

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych, inicjowanie nowych kontraktów sprzedażowych.
    • Prezentowanie możliwości firmy, negocjacje handlowe.
    • Rozpoznawanie i analizę potrzeb klientów.
    • Realizacja założonych celów sprzedaży oraz raportowanie wyników sprzedaży.
    • Przygotowanie ofert sprzedaży oraz dokonywanie prezentacji.
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy, udzielanie im kompleksowego wsparcia we współpracy, systematyczne pozyskiwanie nowych.
    • Uzgadnianie warunków kontraktu i pozyskiwanie zamówień.
    • Doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów.
    • Współpraca z innymi działami firmy.
    • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub dystrybucji w branży gastronomicznej.
    • Doświadczenie we współpracy z klientami potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży.
    • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych.
    • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office.
    • Odpowiedzialność i rzetelność.
    • Skuteczna komunikacja.
    • Doskonała organizacja pracy.
    • Prawo jazdy kategorii „B”.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku na dogodnych warunkach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników.
    • Płaską hierarchię przedsiębiorstwa umożliwiającą podejmowanie szybkich decyzji.
    • Pakiet benefitów socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
    • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".