Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

Iglomen Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora HoReCa

  • budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z odbiorcami

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • rozwój sprzedaży poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami gastronomicznymi

  • odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży

  • monitorowanie terminowego spływu należności

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w branży HoReCa lub FMCG

  • doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

  • dobrej znajomości lokalnego rynku

  • minimum średniego wykształcenia

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych

  • zorientowania na cele

  • obowiązkowości, zaangażowania i dyspozycyjności

  • umiejętności obsługi komputera

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów

  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy oraz telefon komórkowy)

  • ciekawą pracę w młodym zorientowanym na sukces zespole, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Iglomen Sp. z o.o.

Wiodący dystrybutor żywności mrożonej oraz produktów do kanału HoReCa w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii.

Poszukujemy Przedstawicieli na region: województwo świętokrzyskie

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Oferty zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

  • Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz regionu jakiego dotyczy oferta.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.