Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

Hügli Food Polska Sp.z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży w podległym regionie

  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z obsługiwanymi klientami

  • Praca zgodna ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku gastronomicznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży gastronomicznej lub wykształcenie gastronomiczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie kulinarne, umiejętność przygotowywania prezentacji kulinarnych

  • Znajomość rynku HoReCa na podległym terenie działania

  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

  • Silna motywacja do pracy

  • Zdolność samodzielnego zarządzania podległym terytorium pracy

  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia +prowizja),

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym),

  • Możliwości rozwoju i awansu na stanowisko RKS,

  • Ubezpieczenie medyczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon bez limitu rozmów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

Firma z branży FMCG, z kapitałem zagranicznym

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem z branży spożywczej, które specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zup, sosów, bulionów, przypraw, przystawek, deserów i dań gotowych.

Jesteśmy częścią Bell Food Group – szwajcarskiego przedsiębiorstwa powstałego ponad 150 lat temu zatrudniającego ponad 12 tysięcy pracowników w 15 krajach.

Poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy