Przedstawiciel handlowy ds. Gastronomii

Skrzynka z Pola sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Skrzynka z Pola Sp. z o. o. jest wiodącym dystrybutorem warzyw i owoców zorientowanym na obsługę restauracji i szeroko rozumianej gastronomii. Stawiamy na innowacyjne pomysły i ambitnych ludzi, dlatego biznes szybko się rozwija, a nasz zespół razem z nim. Aktualnie poszukujemy:

JAKICH KANDYDATÓW SZUKAMY?

  • Odpowiedzialnych i systematycznych - potrafiących brać sprawy w swoje ręce
  • Łatwo nawiązujących kontakt z ludźmi
  • Zdolnych prowadzić kilka projektów na raz
  • Stale szukających nowych rozwiązań dla pojawiąjących się problemów
  • Potrafiących opanowywać stresujące sytuacje
  • Z poczuciem humoru

JAKIE ZADANIA POSTAWIMY PRZED TOBĄ?

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Budowanie rzeczywistych i trwałych relacji z klientami
  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału gastronomicznego (HoReCa) oraz partnerami korporacyjnymi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Co najmniej 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku (branże gastronomiczna lub FMCG mile widziane)
  • Prawa jazdy kat. B (min. 1 rok)
  • Sprawnej pracy z komputerem (MS Office)
  • Wysokiej kultury osobistej

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w młodej, rozwijającej się firmie
  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Zatrudnienie w organizacji nastawionej na ludzi i współpracę
  • Realną szansę na realizację swoich pomysłów i rozwój zawodowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Skrzynka z Pola sp. z o.o. z siedzibą w Babicach Nowych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy