Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. Gastronomii

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Massimo Zanetti Beverage Group, między innymi producenta znanej na świecie kawy pod marką Segafredo Zanetti. Polska spółka córka w Bochni działa w kanałach HO.RE.CA i FMCG; zajmując się przede wszystkim: dystrybucją i produkcją kawy, dzierżawą i sprzedażą automatów kawowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    DS. GASTRONOMII

    (WARSZAWA)

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • znajomość lokalnego rynku w branży gastronomicznej
    • wykształcenie, co najmniej średnie
    • prawo jazdy kat"B"

    Zakres obowiązków:

    • utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami
    • obsługa klientów gastronomicznych
    • nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami
    • realizowanie zaplanowanego poziomu sprzedaży

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim, międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji kandydatów i wyników pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny) oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres

    Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.
    Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia

    lub

    rekrutacja@segafredo.pl

     Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule e-maila.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"