Kompania Piwowarska

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży marek KP u klientów gastronomicznych

  • przygotowanie indywidualnych planów rozwoju klientów

  • realizację indywidualnych („szytych na miarę”) aktywacji i eventów oraz imprez lokalnych u klientów

  • szkolenie klientów z zakresu kultury piwnej

  • wzmacnianie relacji z klientami w gastronomii, w tym negocjacje kontraktów z klientami zewnętrznymi

  • zapewnienie wysokiej jakości standardów jakościowych w punktach sprzedaży gastronomicznej

Nasze wymagania

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie pracy w dziale sprzedaży, preferowane w branży FMCG lub w branży gastronomicznej

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności analityczne połączone z umiejętnością syntezy

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, elastyczność i gotowość do podejmowania ambitnych wyzwań

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne, negocjacyjne oraz organizacyjne

  • kreatywność

  • dobra znajomość obsługi MS Office

To oferujemy

  • pracę na terenie powiatu zielonogórskiego, żagańskiego i żarskiego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską

  • samochód służbowy, telefon, tablet

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników)

  • bogaty pakiet szkoleń

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Przewiń do profilu firmy