Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii – Żywiec Zdrój

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2016-12-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Target PRO to lider outsourcingu sprzedaży posiadający 15-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi dla międzynarodowych koncernów z sektora FMCG oraz usług.
Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony targetpro/strefa-handlowca.pl
                                         FB facebook.com/TargetPROpl

Aktualnie na potrzeby realizacji usługi wsparcia sprzedaży firmy Żywiec Zdrój, lidera wody butelkowanej w Polsce, w którego portfolio znajdują się takie marki jak: Żywiec Zdrój i Dobrowianka,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii
Miejsce pracy:
Łódź

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji na podległym regionie, realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami.

top

Oczekujemy:

  • silnej motywacji do odniesienia sukcesu w zawodzie Przedstawiciela Handlowego
  • doświadczenia w kanale Horeca
  • znajomości rynku i klientów
  • wykształcenia min. średnie
  • umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
  • odpowiedzialności, rzetelności i konsekwencji w działaniu
  • kreatywności
  • dyspozycyjności
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Obowiązki:

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale HoReCa
  • bieżąca współpraca z dystrybutorami oraz z nowymi i obecnymi klientami
  • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do tego kanału sprzedaży (w tym wody premium Evian i Badoit)
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • zapewnienie odpowiedniej wizualizacji produktów w punktach sprzedaży
  • prowadzenie dokumentacji pracy (plany pracy, raportowanie, itd.)
  • analiza rynku i konkurencji;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pakiet opieki medycznej dla pracownika
  • atrakcyjny program szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę ze znanym i cenionym produktem, liderem w swojej branży

Dołącz do Nas i pracuj z Najlepszymi!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się