Ta oferta pracy jest nieaktualna od 525 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii – Żywiec Zdrój

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Target PRO to lider outsourcingu sprzedaży posiadający 15-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi dla międzynarodowych koncernów z sektora FMCG oraz usług.
    Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę.

    Zapraszamy do odwiedzenia strony targetpro/strefa-handlowca.pl
                                             FB facebook.com/TargetPROpl

    Aktualnie na potrzeby realizacji usługi wsparcia sprzedaży firmy Żywiec Zdrój, lidera wody butelkowanej w Polsce, w którego portfolio znajdują się takie marki jak: Żywiec Zdrój i Dobrowianka,
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii
    Miejsce pracy:
    Łódź

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji na podległym regionie, realizację planu sprzedaży, pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami.

    top

    Oczekujemy:

    • silnej motywacji do odniesienia sukcesu w zawodzie Przedstawiciela Handlowego
    • doświadczenia w kanale Horeca
    • znajomości rynku i klientów
    • wykształcenia min. średnie
    • umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
    • odpowiedzialności, rzetelności i konsekwencji w działaniu
    • kreatywności
    • dyspozycyjności
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    Obowiązki:

    • samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale HoReCa
    • bieżąca współpraca z dystrybutorami oraz z nowymi i obecnymi klientami
    • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do tego kanału sprzedaży (w tym wody premium Evian i Badoit)
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • zapewnienie odpowiedniej wizualizacji produktów w punktach sprzedaży
    • prowadzenie dokumentacji pracy (plany pracy, raportowanie, itd.)
    • analiza rynku i konkurencji;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • pakiet opieki medycznej dla pracownika
    • atrakcyjny program szkoleń
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę ze znanym i cenionym produktem, liderem w swojej branży

    Dołącz do Nas i pracuj z Najlepszymi!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."