Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Gospodarstw Rolnych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

70 lat

na światowych
 rynkach
top
ponad 3,7tys. pracowników
w Grupie
top
top

8

zakładów
 produkcyjnych
top

10 lat

na
GPW
top

Grupa CIECH, jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego dla zlokalizowanej w województwie podkarpackim Spółki CIECH Sarzyna, będącej filarem segmentu organicznego, aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: z poniższych region:
- Lubuskie i Zachodniopomorskie
- Kujawsko-Pomorskie i Wielkopolskie
- Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rolniczym
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako doradca dla rolników
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Uprawnienia do prowadzenia doradztwa w zakresie obrotu środkami ochrony roślin
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

Twoje zadania:

  • Budowanie programów ochrony roślin
  • Fachowe doradztwo z zakresu oferowanych produktów Agro
  • Efektywne wdrażanie strategii firmy na powierzonym terenie
  • Raportowanie aktywności za pomocą systemu zarządzania sprzedażą (CRM)

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się