Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. GPS

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu zarządzania flotą pojazdów,
  • Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji,
  • Indywidualne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta,
  • Bieżące śledzenie kierunków rozwoju rynku,
  • Praca terenowa i stacjonarna.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • Motywacja do pracy w sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • Możliwość wykorzystywania własnego auta do celów służbowych (zwrot kosztów paliwa)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • Miesięczne premie i prowizje sprzedażowe uzależnione od Twojego zaangażowania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Współpracę z firmą z branży bezpieczeństwa cieszącą się renomą na terenie całej Polski.

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Przedstawiciel Handlowy ds. GPS, Olsztyn