Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Nowoczesnego

  • Poznań, Wolsztyn, Leszno, Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Storck jest jednym z największych na świecie producentów cukierków
i specjałów czekoladowych. Nasze produkty, dostępne w ponad 90 krajach świata,
stały się częścią codziennego życia ich mieszkańców. Grupę Storck tworzy ponad 4
i pół tysiąca Pracowników z różnych krajów, z pasją, ambicjami i kompetencjami.
Dlatego każdego dnia rośniemy w siłę. Na rynku międzynarodowym i na rynkach
lokalnych. Zawsze z entuzjazmem witamy w zespole tych wszystkich, którzy chcą
rozwijać się razem z nami i naszymi markami.

Storck Sp. z o.o. jest dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów
czekoladowych na rynek polski. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób, które
swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się
z innymi. Jeżeli jesteś taką osobą, dołącz do naszego zespołu jako:

(Miejsce pracy: okolice Poznania, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Leszno)
Praca na zastępstwo na okres 7 miesięcy

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Profesjonalna obsługa Klientów wszystkich formatów na podległym obszarze oraz nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Kontrahentami
  • Regularne odwiedzanie podległych placówek sprzedaży, kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień
  • Egzekwowanie ustaleń centralnych w podległych placówkach handlowych
  • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów, realizacja standardów merchandisingowych
  • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych
  • Współpraca oraz nadzór nad pracą agencji merchandisingowych i promocyjnych
  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • Komunikatywności i pozytywnego, otwartego nastawienia na ludzi
  • Silnej orientacji na wynik
  • Samodzielności i umiejętności efektywnego organizowania pracy własnej
  • Systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu
  • Wykształcenia minimum średniego

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę ze znanymi i cenionymi markami
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • Dodatki socjalne, samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do zespołu profesjonalistów sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres:

STORCK Sp. z o.o., Dział Personalny
ul. Prosta 70, 00‐838 Warszawa
koniecznie z dopiskiem (PH HN NT na kopercie
lub
wybranie opcji Aplikuj na dole strony

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za przesłanie swoich aplikacji. Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się