Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Nowoczesnego

  • Poznań, Wolsztyn, Leszno, Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Storck jest jednym z największych na świecie producentów cukierków
    i specjałów czekoladowych. Nasze produkty, dostępne w ponad 90 krajach świata,
    stały się częścią codziennego życia ich mieszkańców. Grupę Storck tworzy ponad 4
    i pół tysiąca Pracowników z różnych krajów, z pasją, ambicjami i kompetencjami.
    Dlatego każdego dnia rośniemy w siłę. Na rynku międzynarodowym i na rynkach
    lokalnych. Zawsze z entuzjazmem witamy w zespole tych wszystkich, którzy chcą
    rozwijać się razem z nami i naszymi markami.

    Storck Sp. z o.o. jest dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów
    czekoladowych na rynek polski. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób, które
    swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się
    z innymi. Jeżeli jesteś taką osobą, dołącz do naszego zespołu jako:

    (Miejsce pracy: okolice Poznania, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Leszno)
    Praca na zastępstwo na okres 7 miesięcy

    Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

    • Profesjonalna obsługa Klientów wszystkich formatów na podległym obszarze oraz nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Kontrahentami
    • Regularne odwiedzanie podległych placówek sprzedaży, kontrola zapasów oraz kreowanie zamówień
    • Egzekwowanie ustaleń centralnych w podległych placówkach handlowych
    • Stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu ekspozycji produktów, realizacja standardów merchandisingowych
    • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych
    • Współpraca oraz nadzór nad pracą agencji merchandisingowych i promocyjnych
    • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • Czynnego prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • Komunikatywności i pozytywnego, otwartego nastawienia na ludzi
    • Silnej orientacji na wynik
    • Samodzielności i umiejętności efektywnego organizowania pracy własnej
    • Systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu
    • Wykształcenia minimum średniego

    Wybranej osobie oferujemy:

    • Pracę ze znanymi i cenionymi markami
    • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)
    • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
    • Dodatki socjalne, samochód służbowy i inne narzędzia pracy

    Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do zespołu profesjonalistów sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres:

    STORCK Sp. z o.o., Dział Personalny
    ul. Prosta 70, 00‐838 Warszawa
    koniecznie z dopiskiem (PH HN NT na kopercie
    lub
    wybranie opcji Aplikuj na dole strony

    Dziękujemy wszystkim Kandydatom za przesłanie swoich aplikacji. Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.