Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. HCA

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla spółki Dräger Polska Sp. z o. o. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)
    Teren: woj. mazowieckie

    OPIS STANOWISKA

    • Efektywny rozwój podległego rynku poprzez zarządzanie relacjami z klientem,
    • Zarządzanie sprzedażą dostępnego asortymentu poprzez sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i jednorazowych dla jednostek ochrony zdrowia,
    • Prezentacje dostępnego sprzętu i akcesoriów jednorazowych,
    • Promowanie akcesoriów.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe, preferowane medyczne/biomedyczne/biologiczne (mile widziane osoby po kierunkach pielęgniarskich),
    • Komunikatywny j. angielski (dokumentacja techniczna w j. angielskim, szkolenia w j. angielskim),
    • Komunikatywność i umiejętność budowania profesjonalnych relacji,
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    NASZA OFERTA

    Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii safety zatrudniającą ponad 13,000 pracowników na całym świecie wiemy, jak ważny jest każdy pracownik naszej firmy. Bez ich entuzjazmu, odwagi i osobowości nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj: światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej i bezpieczeństwa. Dlatego pracujemy nad poprawą życia naszych pracowników, zarówno w pracy, jak i po godzinach.

    Tobie, jako kandydatowi możemy zaoferować atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Praca w pełnym wymiarze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Indywidualna ścieżka rozwoju,
    • Pakiet benefitów,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Spotkania, wyjazdy integracyjne.

    Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.