Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa

BRUNO TASSI Sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych na podległym terenie,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,

  • prezentacja oferty zgodna ze standardami firmy,

  • realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych,

  • profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży dla kanału HoReCa,

  • bardzo dobra organizacja swojej pracy,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,

  • zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • umiejętność korzystania z komputera pakiet MS Office (MS Excel).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • samochód służbowy,

  • telefon komórkowy.

Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty. Atutem Bruno Tassi jest sprawdzony, wypracowywany latami model dystrybucji, który pozwala na fachową obsługę naszych klientów. Klienci są dla nas najważniejsi i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są nasze działania.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.