Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa

RENO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych w sektorze HoReCa na wyznaczonym terenie,

  • Utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami z branży,

  • Realizowanie założeń budżetowych w zakresie realizacji ustalonych planów sprzedażowych, priorytetów i promocji na powierzonym obszarze,

  • Monitoring oraz weryfikacja działań konkurencji i analiza aktualnych warunków rynkowych

  • Stała współpraca z Działem Obsługi Klienta w zakresie przekazywania informacji o należnościach i rozliczeniach z Klientami,

  • Stosowanie się do warunków i zasad handlowych określonych w procedurach oraz umowach handlowych z klientami,

  • Godne reprezentowanie interesów firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych w branży gastronomicznej,

  • Wysokie kompetencje organizacyjne i negocjacyjne,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki),

  • Dobra znajomość programów MS Office,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy).

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy