Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa

Frukt Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • realizowanie sprzedaży w segmencie HoReCa,

  • rozwój sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • dyspozycyjność,

  • kreatywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość realizacji ambicji zawodowych,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • samochód służbowy, telefon.

Frukt Sp. z o.o.

FRUKT Spółka z o.o. to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1992 r. na terenie południowo-wschodniej Polski, zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych.

Przewiń do profilu firmy