Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa

RENO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych w sektorze HoReCa na wyznaczonym terenie,
  • Utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami z branży,
  • Realizowanie założeń budżetowych w zakresie realizacji ustalonych planów sprzedażowych, priorytetów i promocji na powierzonym obszarze,
  • Monitoring oraz weryfikacja działań konkurencji i analiza aktualnych warunków rynkowych
  • Stała współpraca z Działem Obsługi Klienta w zakresie przekazywania informacji o należnościach i rozliczeniach z Klientami,
  • Stosowanie się do warunków i zasad handlowych określonych w procedurach oraz umowach handlowych z klientami,
  • Godne reprezentowanie interesów firmy,

Nasze wymagania

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych w branży gastronomicznej,
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i negocjacyjne,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki),
  • Dobra znajomość programów MS Office,
  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy)

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa, warmińsko-mazurskie