Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu i Detalu

BARTEX - BARTOL SP. z o.o. sp. k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki zgodnie z umową

Nasze wymagania

  • Wymagana znajomość rynku Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Brzezin, Koluszek i okolic w zakresie sprzedaży napojów alkoholowych,

  • wykształcenie min. średnie,

  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,

  • zaangażowanie i systematyczność

  • poszukiwana osoba z miejscem zamieszkania w w/w miejscowościach.

To oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami, dużą samodzielność w realizacji zadań, telefon i samochód służbowy

BARTEX - BARTOL SP. z o.o. sp. k.

Firma BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. producent i importer branży alkoholowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HURTU I DETALU

Przewiń do profilu firmy