Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu i Detalu

BARTEX - BARTOL SP. z o.o. sp. k.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. producent i importer branży alkoholowej zatrudni na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HURTU I DETALU
Rejon: woj. opolskie

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Analiza sprzedaży na obsługiwanym obszarze,
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji,
  • Inicjowanie i prowadzenie akcji promocyjnych,
  • Realizacja planów sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności interpersonalnych
  • Orientacji na osiąganie założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Konsekwencji w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę u producenta w stabilnej firmie, z mocnymi markami
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bartex Bartol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Paproci, Paproć 111, 64-300 Nowy Tomyśl. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz innych aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne