Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu Partnerskiego

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
  • Realizacja założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
  • Egzekucja ustaleń promocyjnych i handlowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
  • Wprowadzanie nowości
  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
  • Nastawienia na cel, zaangażowania oraz przedsiębiorczości
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż oraz umiejętności budowania relacji ze współpracownikami
  • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rynku lokalnego

Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne