Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu Partnerskiego

Grupa Żywiec

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej

  • Realizacja założonego planu sprzedaży i celów jakościowych

  • Egzekucja ustaleń promocyjnych i handlowych

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta

  • Wprowadzanie nowości

  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych

  • Nastawienie na cel i wysokie zaangażowanie

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż oraz umiejętność budowania relacji ze współpracownikami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, znajomość matematyki handlowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość rynku lokalnego

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia