Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA CERMAG Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także wyrobów chemii budowlanej, tapet i oświetlenia.

    W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. INWESTYCJI
    Miejsce pracy: Szczecin oraz województwo zachodniopomorskie
    Nr ref. PH/SZ/01/2017

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami (biura architektoniczne, inwestorzy, wykonawcy) a także rozszerzenie bazy Klientów na terenie województwa. Zajmować się będzie też prowadzeniem negocjacji i przygotowywaniem ofert handlowych.

    Szukamy osoby, która:

    • ma min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej/ handlowej/ wyposażenia wnętrz
    • zna rynek regionalny
    • zna techniki sprzedaży i negocjacji
    • jest bardzo dobrze zorganizowana i potrafi planować
    • ma umiejętności interpersonalne i wysoki poziom kultury osobistej
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
      w mowie i piśmie
    • ma wykształcenie min. średnie techniczne oraz prawo jazdy kat. B

    W zamian gwarantujemy:

    • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • narzędzia niezbędne do pracy
    • dofinansowanie do kart sportowych Multisport
    • możliwość skorzystania z dodatkowych programów dla pracowników (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych)

    Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy
    o przesłanie aplikacji wybierając poniżej opcję APLIKUJ.

     Odwiedź nas na www.cermag.info

    Administratorem danych jest GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Poznaniu  60-111, Głogowska 248 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie  z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".