Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji (TT) Region: woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

TIKKURILA POLSKA S.A. O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży oraz rozwój biznesu Tikkurila na wyznaczonym obszarze,

  • monitorowanie podległego rynku w obszarze inwestycji i analiza działań konkurencji,

  • ścisła współpraca z firmami wykonawczymi, deweloperami, kierownikami budowy,

  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych,

  • realizacja celów dystrybucyjnych, pomoc i doradztwo dla klientów firmy,

  • wdrażanie akcji marketingowych, promowanie wizerunku firmy,

  • opracowywanie i prowadzenie szkoleń technologicznych,

  • współpraca z zespołami sprzedażowymi oraz wsparcie pracowników, m.in. w zakresie obsługi reklamacji.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. Inwestycji, Doradcy Techniczno-Handlowego (preferowana branża budowlana),

  • wiedza techniczna w zakresie stosowania produktów budowlanych,

  • praktyczna znajomość technik sprzedażowych,

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń,

  • silna motywacja do pracy i dynamizm w działaniu,

  • wysoko rozwinięta orientacja biznesowa i przedsiębiorczość,

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • motywacyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia różnorodnych doświadczeń,

  • profesjonalne szkolenia,

  • pakiet socjalny (w tym: prywatna opieka medyczna, pakiet MyBenefit, Pracowniczy Program Emerytalny, fundusz socjalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie komunikacyjne),

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TIKKURILA POLSKA S.A.

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, za którym stoi doświadczenie obejmujące dziesięciolecia. Rozwijamy najwyższej jakości produkty i usługi, zapewniające naszym klientom jakość, która przetrwa próbę czasu i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Działamy w jedenastu krajach, a 2700 dedykowanych specjalistów, tworzących nasze zespoły, dzieli te same wartości i radość z budowania barwnej przyszłości poprzez powierzchnie, które mają znaczenie. Skandynawska jakość od początku do końca, od 1862 roku.

Przewiń do profilu firmy