Przedstawiciel Handlowy ds. Kanału Studyjnego

Grupa Amica

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży na obszarze północno-zachodniej Polski.

  • Obsługa studiów mebli kuchennych.

  • Sporządzanie i dostarczanie raportów, planów sprzedaży.

  • Realizowanie promocji przeznaczonych do klientów.

  • Pozyskiwanie informacji o rynku, kliencie i konkurencji.

  • Realizacja celów i zadań u przypisanych klientów.

  • Analizowanie wyników sprzedaży i realizowanych marż.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Tworzenie i realizowanie promocji handlowych.

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych i szkoleniach.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku AGD w Polsce (będzie dodatkowym atutem).

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży.

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Umiejętność sprawnego prowadzenia spotkań i prezentacji.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy Kat. B.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Umiejętność współpracy w zespole i budowania dobrych relacji.

  • Kreatywność, lojalność, otwartość.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • interesujący pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek wypoczynkowy

Grupa Amica

Obecnie do Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. do Działu Sprzedaży Krajowej poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Detalicznych

Przewiń do profilu firmy