Meden - Inmed Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. kardiologii i rehabilitacji kardiologicznej

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedażowego na podległym terenie województwa łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego.

  • reprezentowanie firmy Meden-Inmed,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji sprzętu dla klienta,

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych,

  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki medyczne - w szczególności inżynieria biomedyczna),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • aktualne prawo jazdy kat. B,

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,

  • umiejętności sprzedażowe oraz przygotowywania ofert handlowych,

  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę,

  • kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • będziemy mile zaskoczeni, jeśli posiadasz wiedzę w obszarze kardiologii i rehabilitacji kardiologicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w rodzinnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód, laptop i telefon służbowy,

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym,

  • dofinansowanie pakietu sportowego po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje